Jdi na obsah Jdi na menu
 


OMG a je to tady něco o Mě :D

6. 12. 2008

           Ahoj tak asi přišel čas, abych Vám řekla něco o mě.

Takže jmenuji se Adéla narodila jsem se 17.10. 1994 v Hradci Králové a bydlím v Labské Kotlině. Koně miluju snad už od narození i přesto, že od nás z rodiny k nim nikdo žádný vztah nemá. Už nevím v jakém roce :-D jsem začla jezdit do JC Rusek na kobylku Zuzku pod vedením Šárky Orctové ( majitelky stáje ), které samozřejmě děkuji za šanci . ;-).  No ale kdybych sem měla psát všechna poděkování a tak, tak celá rubrika bude jen o přátelých, známích a kamaradech, kteří mě ZATIM vždycky podržely. Za zmíňku určitě stojí Týna , které děkuji snad skoro za všechno. Ale samozřejmě Peťule tady nesmí chybět. Jesi Ti můžu něco vzkázat tímhle způsobem, tak snad jen DĚKUJI  děkuju za to, že si. Bez Tebe by můj život neměl tak velkou cenu jako má teď. To Ty jsi mě protáhla věcma kterýma bych se sama neprokousala. A vůbec ty víš za co všechno ti sem vděčná ;-).

No myslím, že poděkování už bylo dost a měli by sme se zase vratit ke mě. Měřím cca 167cm ale tak to vás asi nezajímá, že ? :-D Ani bych neřekla, že jsem náladový člověk ani něak zvlášť citlivý. Snadno se na seru ale také vychladnu. Snažím se odpouštěť ale bohužel někdy to nejde :-( . Na svět se snažím dívat optimicky. A život si užívat každou minutou ? To pro mě není žádný problém. Ale ty co mě znají určitě vědí :-D. Snažím se nic neřešit dopředu tedy pokud to de. Snažím se žít přítomností. Cíle v životě určitě něaké mám, ale to se neříká :-)  Miluju různé citáty o koních, kterých se tady určo hodně dočtete.Přátelé a kamarady, koně, kralíky atd jízdu na snowboardu a další. Nesnáším lháře, podfukáře lidi co si hrajou na kamarady i když nejsou... No tak doufám, že o mě něco víte :-)

No a asi bych už měla přestat psát příde mi to dost dlouhý :D Kdybyste o mě chtěly něco vědět tak se určitě zeptejte na icq : 498-782-922 nebo na mím líbku : http://libimseti.cz/Slukynka 

Dík moc ,za to, že jste si to přečetly :-D

                      

 

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

..........

(Péťa, 8. 5. 2011 15:27)

Teda, ty to tu ale hodně aktualizuješ, viď? :D

hezká......

(Kikushka, 20. 12. 2008 10:08)

mno jo no to je prostě moje Adushka P.S ta fotka je moc hezká

.....................

(Sluky, 11. 12. 2008 14:56)

ooo ty lichotníku :D

.................

(Péťa Aretová, 8. 12. 2008 20:17)

Krásně jsi to napsala, tak jako vždycky nádherně..... :)

PLS OMG

(Sluky, 6. 12. 2008 21:25)

Prosim Vás lidičky. Na tu fotku se nedívejte :-D. Dala jsem tam první co mi přišla pod ruku, teda spíš pod myš. :-D