Jdi na obsah Jdi na menu
 


25.září Parkur :-)

31. 1. 2008
25.zaří LITOMYŠL DREZURA  Z ÚLOHA Z1 A SKOKY 60cm

Tak začneme asi takhle : Stupenˇnervozity = vubec  žadný :-).Na odvážela nás tam jedna hrozně hodná paní.Která byla hodná na nás i na Sluky.

Tam : No nejdřív jsme asi půl hodiny čekaly až budeme moct jít opracovávat,na opracovišti do nás málem narazila holčina myslím že, na mohutném hnědákovi.Jela jsem asi jako páta vjezd byl skoro v přilnutí :-) zastavení skoro přesně na písmenu X pozdrav byl no řekněme otřesný :-D.Ale nějvětší pohroma pro nás byla porota, seděli u bíleho stolku a aby toho nebylo málo z bílíma židličkama:-). No hrozní bubáci.

Celkově to nebylo tak hrozné ale na umístění to fakt nebylo :-).

Parkur: Už když tam začaly nosit ty výplně tak jsem si říkala že, vlastně mužeme jet domů.Největší problém byla malá červena bedna ke které jsme ji skoro nedostala.

A už se jede: No vjezd se nám opravdu povedl velkým skokem jsme přeletěli první oxer,kolmák ale tedˇ přišla obávaná bedna poslední pokus jí tam dostat byl neuspěšný, tak tedy do klusu kruh a hop z vykulénýma očima jsme to skočily .Následoval další kolmák z vyplní která vypadala jak něaké hradby hop a obrovským skokem jsme ho přeletěly.Kolmák,oxer, a tedˇ na další kolmák z výplní která vypadala jako dřevěný plot s kolama.Sluky ladným skokem skok vyhla následující scénař: kruh,klus,vytřeštit oči a hop.Poslední kolmák z výplní v podobě kárované karty hop a jsme ve zdraví v cíli.

PS: Dojely jsme v pohodě a to je to nejdůležitější :-).

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:):):):)

(gabušš, 27. 10. 2008 19:29)

jj promin neumim pocitat ;);))

matematika

(Sluky, 10. 7. 2008 12:39)

V tu dobu bylo vyloučení až za tři neposlušnosti a jesi umíme počítat tak byli dvě :-)

,.......

(gabuš, 8. 7. 2008 20:10)

jj pekny ale ty si rikala ze si to nedojela?